Klimat zabytkowego fortu

Nasza restauracja znajduje się w zabytkowych wnętrzach austriackich fortów, u stóp Kopca Kościuszki. To magiczne miejsce, położone w sąsiedztwie lasu, pozwoli Państwu odpocząć od miejskiego zgiełku.

Wiosną i latem zapraszamy na relaks w postaci pysznej kawy, ciast i przekąsek do Panorama Cafe. Nasza kawiarnia to położony na dachu budynku punkt widokowy, z którego rozciąga się wspaniała panorama na miasto.

Restauracja Pod Kopcem to doskonała lokalizacja na niedzielny obiad jak i organizację ważnej uroczystości w postaci wesela, rocznicy lub urodzin. Zarezerwuj stolik, dzwoniąc pod jeden z numerów poniżej. My zadbamy o resztę !

Rezerwacja stolików: +48 12 662 20 29

Wesela i przyjęcia okolicznościowe:
Manager +48 576 070 009, +48 536 923 726

Organizujemy uroczystości do 140 osób.

Od nas widać Kraków z najlepszej perspektywy!

Serdecznie zapraszamy.

Organizacja wesel

Restauracja Pod Kopcem to idealne miejsce na przyjęcie okolicznościowe, wesele czy spotkanie rodzinne. W murach starych fortów, będziecie mogli Państwo komfortowo spędzić najważniejsze chwile w życiu. Dołożymy wszelkich starań abyście zapamiętali te chwile jak najdłużej. Wspaniała kuchnia i profesjonalna obsługa dopełnią wrażeń w magicznych wnętrzach zabytkowych sal.
Wesele na Kopcu Kościuszki będzie wyjątkową okazją do spotkania z rodziną i przyjaciółmi jak również do skorzystania z przepięknych zdjęciowych plenerów w postaci Kopca Kościuszki, punktu widokowego Panorama Cafe, lasu lub alei kasztanowej, biegnącej wzdłuż ulicy Waszyngtona.

Naszym Gościom oferujemy:

  • organizację wesela od kilkunastu do 140 osób
  • sale wyłącznie do Państwa dyspozycji
  • menu modyfikowane wedle Państwa upodobań
  • piękne, klimatyczne XIX wieczne wnętrza austriackiego fortu
  • profesjonalny serwis i obsługę w postaci doświadczonych kelnerów
  • wystrój i oprawę dostosowaną do Państwa preferencji i uroczystości
  • wyjątkowe otoczenie Kopca Kościuszki, alei kasztanowej, punktu widokowego Panorama Cafe i lasu

Zachęcamy do kontaktu:

email: biuro@restauracjapodkopcem.pl

telefon: +48 576 070 009

Menu na szczególne okazje

Restauracja Pod Kopcem to przede wszystkim kuchnia tradycyjna. Na co dzień zapraszamy do skorzystania z oferty menu a’la carte lub menu Panorama Cafe. Podczas wyjątkowych wydarzeń gościmy Państwa menu specjalnym, które dostosowujemy do oczekiwań i charakteru uroczystości.

Restauracja na Kopcu Kościuszki