Szalona zabawa do białego rana! Mamy jeszcze wolne terminy na organizację  wesela w  2018r!  Wesele  już  179 / os.                                                                     
Mamy jeszcze wolne terminy na  2018 rok.  Podczas przyjęcia całonocnego istnieje możliwość podania tortu w kameralnej oprawie, wieczorem lub w  nocy na tarasie widokowym kawiarni Panorama Cafe na dachu budynku, skąd roztacza się widok na cały Kraków. Ceny przyjęć ślubnych już od 89 zł. /osobę. Zapraszamy! Restauracja Pod Kopcem to jakość i smak. 
                                                
 
 
Andrzejki 25.11 !!! - zabawa i wróżby w kameralnej scenerii. Tylko 149 / os.- pyszne  menu i napoje.

Jak co roku zapraszamy naszych Stałych i Nowych Gości na Zabawę Andrzejkową. W przytulnych wnętrzach naszych sal przyjmiemy Państwa 25 listopada od godziny 19:00. W menu smaczna kolacja składająca się z przystawki, dania głównego i deseru, a dla podtrzymania werwy do zabawy zorganizujemy bufet szwedzki z daniami zimnymi, gorącymi, przekąskami i słodyczami. W cenie wliczone są napoje bez limitu ( kawa, herbata, woda, soki ) oraz napój gazowany. Na miejscu jest bar, gdzie można zamawiać ulubione trunki. Wszyscy Goście mają swoje miejsca przy stołach. Rezerwacje i szczegóły oferty tel. 535616553 lub biuro@restauracjapodkopcem.pl. Życzymy szalonej zabawy ! Dla grup zniżki.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
Obiady i lunche dla grup turystycznych i szkolnych. 
Oferujemy smaczne i niedrogie posiłki dla zorganizowanych grup turystów i dzieci w wieku szkolnym. Menu dla uczniów już od 19 zł netto. Posiłki dla opiekunów gratis! Rezerwacje i szczegóły oferty biuro@restauracjapodkopcem.pl lub tel. 535616553
 
 
-